Trauksmes poga

SP LEĢIONS

Trauksmes poga paredzēta, lai aizsargātos no uzbrukumiem. Saprotams, ka visbeižāk šo pakalpojumus izmanto uzņēmumi savos objektos. Bet šobrīd Trauksmes poga pamatoti tiek izmantota arī privātajā sektorā, īpašnieku biedrībās un citos privātajos objektos kā apsardzes un drošības papildus nodrošinājums.

Trauksmes poga ir tehniska ierīce, kas pieslēgta pie Centrālās apsardzes pults. Nospiežot pogu Centrālās apsardzes pults operators saņem trauksmes signālu no objekta un nosūta uz objektu operatīvās reaģēšanas ekipāžu. Ierodoties objektā, operatīvās reaģēšanas ekipāža iespējami īsākā laikā nodrošinās risinājumu nestandarta situācijā. Trauksmes pogas uzstādīšana ļauj novērst nesankcionētas darbības apsargājamā objektā, uzbrukumus darbiniekiem vai klientiem, ārkārtas situācijas.Trauksmes pogas galvenā priekšrocība ir cenu politika, tā kā tas ir viens no lētākajiem, tomēr efektīvākajiem objekta apsardzes veidiem.

Visbiežāk, paaugstinātam riskam ir pakļauti mazā un vidējā biznesa uzņēmumi, ofisi, bankas, veikali, tie ir objekti, kuriem Trauksmes pogas uzstādīšana ir nepieciešama. Tomēr, mēs esam gatavi uzstādīt Trauksmes pogu arī dzīvokļos, mājās ārpus pilsētas, skolās un citās mācību iestādēs. Trauksmes pogas pieslēgšana ir iespējama visos objektos. Iespējama stacionāro un pārvietojamo Trauksmes pogu uzstādīšana. Mēs nepārtraukti strādājam pie ierašanās laika saīsināšanas uz Trauksmes pogas trauksmes signālu, palielinām ekipāžu skaitu, optimizējam maršrutus.

stacionārā trauksmes poga

Atrodas netālu no darbinieka darba vietas; tiek stiprināta pie bāra, letes, zem galda. Pogas nospiešana notiek nemanāmi un bez skaņas signāla tā, lai neprovocētu noziedznieku uz vēl bīstamāku rīcību. Signāls nonāk Centrālajā apsardzes pultī. Ierašanās uz Trauksmes pogas izsaukumu notiek visīsākajā laikā.

pārvietojamā trauksmes poga

Tiek uzstādīta kā radiobreloks (rādiopiekariņš). Darbinieki to var nēsāt sev līdzi, atrodoties jebkurā apsargājamā objekta punktā. Ar slēptu pogas nospiešanu var tikt nosūtīts trauksmes signāls. Tālākās darbības ar Centrālo apsardzes pulti notiek pēc tāda paša principa kā stacionārajai Trauksmes pogai. Ziņojums par Trauksmi notiek nekavējoties. Operatīvās reaģēšanas ekipāžas rīcība notiek likumdošanas ietvaros. Apmeklētājs var tikt izvests ārpus Jūsu apsargājamā objekta robežām vai, ja jums ir pamatotas pretenzijas, uzrakstot attiecīgu iesniegumu, viņš var tikt pavadīts uz tuvāko policijas iecirkni.

TRAUKSMES POGAS DARBĪBAS PRINCIPS

Gadījumā, kad notiek nelikumīga ielaušanās uzņēmumā, izraisot draudus dzīvībai un veselībai (fiziska sadursme, huligānisms) tiek izmantota Trauksmes poga. Šis ir viens no izplatītākajiem tehniskās aizsardzības līdzekļiem, šādu iemeslu dēļ:

  • Pogas nospiešana un operatīvās reaģēšanas ekipāžas izsaukums notiek nemanāmi, līdz ar ko operatīvās reaģēšanas ekipāžas ierašanās likumpārkāpējam būs negaidīta;
  • Poga strādā autonomi, tā nav atkarīga no telefona tīkla, kas savukārt novērš trauksmes signalizācijas darbības nesanksionētus pārtraukumu;
  • Izdevīga objekta fiziskās apsardzes alternatīva. Uzstādot Trauksmes pogu vienu reizi, Jūs optimizējat izdevumus, kas saistīti ar Jūsu uzņēmuma drošību;
  • Trauksmes poga atšķiras ar zemo cenu un tās izmantošanas vieglumu;
  • Izsaukumu no mobilās Trauksmes pogas var veikt no jebkuras vietas Jūsu uzņēmumā (radiobreloka darbības rādiuss ir apmēram 500 m.);
  • Reaģēšana uz trauksmes signālu notiek pa klientam ērtiem saziņas kanāliem.

 

Plašais pogas pielietojums dažādās darbības sfērās ļauj izmantot to atšķirīgos veidos.

Video kameras

Videonovērošana ir ļoti svarīga uzņēmuma drošības sistēmas nodrošināšanai.

Trauksmes poga

Trauksmes poga paredzēta, lai aizsargātos no uzbrukumiem. Saprotams, ka visbeižāk šo pakalpojumus izmanto uzņēmumi savos objektos.

Ugunsdrošība

SP Leģions projektē, uzstāda un apkalpo ugunsdrošības signalizācijas sistēmas oficiāli un bez darbu nodošanas apakšuzņēmējiem.

Piekļuves kontrole

Mēs izpildām jebkurus apsardzes pakalpojumus komerciālajos objektos un piedāvājam Eiropas līmeņa servisu un kvalitāti.

Elektroniskās drošības sistēmas

Izanalizējot visus faktorus, mūsu speciālisti nosaka optimālo apsardzes aprīkojuma kvantitāti un kvalitāti un uzstāda to Jūsu mājās.

Drošības sistēmu projekta izstrāde

Izstrādāsim Jūsu objektam vispiemērotāko drošības sistēmu projektu, izanalizējot katru objekta īpatnību.