Privātā īpašuma apsardze

SP LEĢIONS

Apsardze Jūrmalā izmanto mūsdienīgākās apsardzes un ugunsdrošības signalizācijas, nodrošinot centralizētu dzīvokļu un māju apsardzi no nesankcionētas piekļuves, kā arī signalizācijas aprīkojumu ar 99,9% koeficienta uzticamību, tādejādi nodrošinot augsta līmeņa apkalpošanu. Pēc Jūsu lūguma, Apsardze Jūrmalā tehniskā dienesta speciālisti, izanalizējot visus faktorus, kas ietekmē drošību, nosaka optimālo apsardzes aprīkojuma kvantitāti un kvalitāti un uzstāda to Jūsu mājās. Apsardze Jūrmalā veic uzstādīšanu, noregulēšanu un pieslēgšanu pie Centrālās apsardzes pults 1-3 diennakšu laikā, atkarībā no izvēlētā aprīkojuma tipa. Apsardze Jūrmalā nodrošina apsardzi ar pults palīdzību, novērojot apsardzes-ugunsdrošības signalizācijas stāvokli, kas uzstādīta Jūsu dzīvoklī. Mūsu dienesta tehniskās iekārtas ļauj nodrošināt uzticamu apsardzi, kā pa telefona līnijām, tā arī pa radio kanālu, kā arī izmantojot mobilo saziņu.

PAKALPOJUMU KOMPLEKSS IETVER:

    • Konsultācijas drošības sistēmu izvēlē;
    • Drošības sistēmu un ugunsdrošības sistēmu montāža un tehnisko līdzekļu servisa apkalpošana;
    • Centralizēta apsardzes-ugunsdrošības signalizācijas stāvokļa novērošana;
    • Paziņojumi klientam par tehniskās apsardzes sistēmas trauksmes signāliem;
    • Bruņotas mobilās ekipāžas reaģēšana uz trauksmes signāliem.
Brīdī, kad tiek saņemts trauksmes signāls uz Centrālo apsardzes pulti, operators par to ziņo dzīvokļa īpašniekam (pēc pieprasījuma) un, ja tas ir paredzēts līgumā, nosūta uz apsargājamo objektu tuvāko operatīvās reaģēšanas ekipāžu, kas dežurē šajā zonā. Saņemot informāciju no operatora, operatīvās reaģēšanas ekipāža pa iespējami īsāko ceļu dodas uz norādīto adresi (parasti tas aizņem dažas minūtes). Ierodoties apsargājamā objektā, operatīvās reaģēšanas ekipāžas darbinieki veic izmeklēšanu, pēc trauksmes signāla iemeslu noskaidrošanas, atklāj un aiztur noziedzniekus. Pārbaudes rezultātus ziņo dežūrdaļai un dzīvokļa īpašniekam. Gadījumā, ja ir bojātas ieejas durvis vai atmūķēti loģi, mēs nodrošināsim fizisko apsardzi līdz īpašnieka ierašanās brīdim.

Privātā īpašuma apsardze

Ar mūsdienīgākās apsardzes un ugunsdrošības signalizācijas palīdzību, SP Leģions nodrošina centralizētu dzīvokļu un māju apsardzi no nesankcionētas piekļuves.

Biznesa objektu apsardze

Komerciālo objektu tehniskā apsardze ir mūsu stiprākais un pamata darbības virziens. Mūsu uzņēmums nodrošinās Jūsu ofisa, noliktavas, ražošanas vai tirdzniecības telpu drošību un būs uzticams biznesa partneris.

Trauksmes poga

Trauksmes poga paredzēta, lai aizsargātos no uzbrukumiem. Saprotams, ka visbeižāk šo pakalpojumus izmanto uzņēmumi savos objektos.

Videonovērošana

Videonovērošana ir ļoti svarīga uzņēmuma drošības sistēmas nodrošināšanai.

Operatīvo dienestu reaģēšana

Operatīvā reaģēšanas ekipāža nodrošina tūlītēju ierašanos uz trauksmes signālu objektā, kas pieslēgts centrālajai apsardzes pultij, un uz trauksmes signālu objektā, kur tiek nodrošināta fiziskā apsardze. Kā SP Leģions pozitīvo iezīmi var atzīmēt personīgo kinoloģisko dienestu.

Piesakies apsardzei

Pieteikt pakalpojumu iespējams klientu apkalpošanas centrā vai mūsu mājas lapā. Pēc elektroniskā pieteikuma saņemšanas, ar Jums sazināsies mūsu tirdzniecības pārstāvis.