Operatīvo dienestu reaģēšana

SP LEĢIONS

Pults tehniskā apsardze ir objektu apsardzes pakalpojums. Dzīvokļu, ofisu, valsts un privāto uzņēmumu, banku apsardze, izmantojot mūsdienīgas drošības sistēmas, kā arī operatīvo grupu reaģēšana, saņemot Trauksmes signālu uz Centrālo apsardzes pulti.

Tehniskās apsardzes komplektā ietilpst apsardzes sistēmas, ugunsdrošības signalizācijas vai Trauksmes pogas projektēšana.

Lai kontrolētu situāciju Jūsu objektā, ir pietiekami uzstādīt apsardzes vai apsardzes un ugunsdrošības signalizāciju un trauksmes signāls par jebkuru notikumu Jūsu objektā pa aizsargātiem saziņas kanāliem nonāks SP Leģions Centrālajā apsardzes pultī.

Privātā īpašuma apsardze

Ar mūsdienīgākās apsardzes un ugunsdrošības signalizācijas palīdzību, SP Leģions nodrošina centralizētu dzīvokļu un māju apsardzi no nesankcionētas piekļuves.

Biznesa objektu apsardze

Komerciālo objektu tehniskā apsardze ir mūsu stiprākais un pamata darbības virziens. Mūsu uzņēmums nodrošinās Jūsu ofisa, noliktavas, ražošanas vai tirdzniecības telpu drošību un būs uzticams biznesa partneris.

Trauksmes poga

Trauksmes poga paredzēta, lai aizsargātos no uzbrukumiem. Saprotams, ka visbeižāk šo pakalpojumus izmanto uzņēmumi savos objektos. Bet šobrīd Trauksmes poga pamatoti tiek izmantota arī privātajā sektorā un citur.

Videonovērošana

Videonovērošana ir ļoti svarīga uzņēmuma drošības sistēmas nodrošināšanai.

Operatīvo dienestu reaģēšana

Operatīvā reaģēšanas ekipāža nodrošina tūlītēju ierašanos uz trauksmes signālu objektā, kas pieslēgts centrālajai apsardzes pultij, un uz trauksmes signālu objektā, kur tiek nodrošināta fiziskā apsardze. Kā SP Leģions pozitīvo iezīmi var atzīmēt personīgo kinoloģisko dienestu.

Piesakies apsardzei

Pieteikt pakalpojumu iespējams klientu apkalpošanas centrā vai mūsu mājas lapā. Pēc elektroniskā pieteikuma saņemšanas, ar Jums sazināsies mūsu tirdzniecības pārstāvis.