Biznesa objektu apsardze

SP LEĢIONS

Komerciālo objektu tehniskā apsardze ir mūsu stiprākais un pamata darbības virziens. Apsardze Jūrmalā nodrošinās Jūsu ofisa, noliktavas, ražošanas vai tirdzniecības telpu drošību, un būs uzticams biznesa partneris. Mēs izpildām jebkurus apsardzes pakalpojumus komerciālajos objektos un piedāvājam Eiropas līmeņa servisu un kvalitāti. Komerciālo objektu apsardze ar tehniskiem līdzekļiem palīdzēs Jums samazināt izmaksas, līdz minimumam samazināt kaitējumu, kas nodarīts nepārvaramas varas apstākļos, pateicoties apsardzei, palielināt ieņēmumus. Lai noteiktu apsargājamā objekta kategoriju, Apsardze Jūrmalā speciālisti izstrādā pasākumu paketi un tehnisko piedāvājumu apsargājamā objekta organizācijai, izmantojot standarta risinājumus, kas nodrošinās pietiekamu Jūsu īpašuma drošību.

MĒS IZANALIZĒSIM TELPAS UN NOTEIKSIM:

  • Priekšmetu izvietojuma īpatnības, kam pastāv noziedzīga nodarījuma risks;
  • Vājo vietu daudzumu un iespējamos iekļūšanas veidus (atvēršana, zādzību un uzlaušanu, un citus veidus).

Individuāls cenu risinājums

BIROJI

  • Aprīkojuma uzstādīšana tiek aprēķināta individuāli katram objektam
  • BEZMAKSAS pieslēgšana pie pults
  • Operatīvās grupas izbraukums uz trauksmes izsaukumu tiek atrunāts līgumā

NOLIKTAVAS

  • Aprīkojuma uzstādīšanas izmaksas un abonēšanas maksa tiek aprēķinātas individuāli katram objektam
  • BEZMAKSAS pieslēgšana pie pults
  • Operatīvās grupas izbraukums uz trauksmes izsaukumu tiek atrunāts līgumā


Privātā īpašuma apsardze

Ar mūsdienīgākās apsardzes un ugunsdrošības signalizācijas palīdzību, SP Leģions nodrošina centralizētu dzīvokļu un māju apsardzi no nesankcionētas piekļuves.

Biznesa objektu apsardze

Komerciālo objektu tehniskā apsardze ir mūsu stiprākais un pamata darbības virziens. Mūsu uzņēmums nodrošinās Jūsu ofisa, noliktavas, ražošanas vai tirdzniecības telpu drošību un būs uzticams biznesa partneris.

Trauksmes poga

Trauksmes poga paredzēta, lai aizsargātos no uzbrukumiem. Saprotams, ka visbeižāk šo pakalpojumus izmanto uzņēmumi savos objektos.

Videonovērošana

Videonovērošana ir ļoti svarīga uzņēmuma drošības sistēmas nodrošināšanai.

Operatīvo dienestu reaģēšana

Operatīvā reaģēšanas ekipāža nodrošina tūlītēju ierašanos uz trauksmes signālu objektā, kas pieslēgts centrālajai apsardzes pultij, un uz trauksmes signālu objektā, kur tiek nodrošināta fiziskā apsardze. Kā SP Leģions pozitīvo iezīmi var atzīmēt personīgo kinoloģisko dienestu.

Piesakies apsardzei

Pieteikt pakalpojumu iespējams klientu apkalpošanas centrā vai mūsu mājas lapā. Pēc elektroniskā pieteikuma saņemšanas, ar Jums sazināsies mūsu tirdzniecības pārstāvis.